MUT Automotive, s.r.o.

operátor dělících strojů, skladník - manipulant

Odeslat

Pracovní náplň
Dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti hutního materiálu a výroby polotovarů pro automobilový průmysl hledá pro svůj závod v Tuchoměřicích : operátora dělících strojů, skladníka - manipulanta, spolehlivost vyučení v technickém oboru (obráběč kovů, strojní zámečník, případně elektromechanik), zkušenosti v oboru, bezúhonnost , kontakt : 737 207 486, e-mail : jobs@mutautomotive.cz
Volné místo operátor dělících strojů, skladník - manipulant pro lokalitu Tuchoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 01. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: operátor dělících strojů, skladník - manipulant

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: MUT Automotive, s.r.o.
Ulice: Ke Špejcharu 464
Město: Tuchoměřice
PSČ: 252 67

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Reichl
E-mail: Jakub Reichl

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUT Automotive, s.r.o.