FITCOM s.r.o.

Elektrotechnik pro slaboproud

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov
elektro vzdělání pro slaboproud nutné, pokročilejší práce s PC, ŘP sk.B, ochota jezdit na služební cesty, znalosti z oblasti EZS, EPS a osvědčení ze znalostí vyhl.č.50 výhodou. Hlásit se na e - mail : fitcom@fitcom.cz nebo na tel. č. 554 625 100 / po - pá vždy od 7.00 do 15.30 hodin /
Z : 19.8.2016 A : 4.9.2018
Volné místo elektrotechnik pro slaboproud pro lokalitu Krnov.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrotechnik pro slaboproud

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: FITCOM s.r.o.
Ulice: Sv. Ducha 2279
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Plucnara
Telefon: +420 554 625 100

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FITCOM s.r.o.