VEDOUCÍ LÉKAŘ/-KA - LABORATOŘ FYZIOLOGIE A PSYCHOLOGIE PRÁCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LÉKAŘ/-KA - LABORATOŘ FYZIOLOGIE A PSYCHOLOGIE PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž); vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, konzultační a poradenská činnost
- Požadujeme: VŠ v oboru Všeobecné lékařství s atestací v oboru Pracovní lékařství či Hygiena a epidemiologie; praxe v oboru min. 10 let; managerské schopnosti a zodpovědný přístup k práci - praxe výhodou; aktivní řidič sk. B
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: veronika.klouckova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz
Volné místo vedoucí lékař/-ka - laboratoř fyziologie a psychologie práce pro lokalitu Hradec Králové.