CHEMIK/-ČKA ANALYTIK/-ČKA - LABORANT/-KA DO KONTROLNÍ ANALYTICKÉ LABORATOŘE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( CHEMIK/-ČKA ANALYTIK/-ČKA - LABORANT/-KA DO KONTROLNÍ ANALYTICKÉ LABORATOŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského zaměření - výhradně obor analytická chemie, doložená praxe na obdobné pracovní pozici v analytické laboratoři výhodou, znalost instrumentálních analytických metod, např. chromatografické nebo spektrofotometrické, práce na PC, pečlivost, zodpovědnost, loajalita ke společnosti, bezúhonnost
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Do firmy nechodit, nevolat, zašlete profesní životopis s telefonickým kontaktem na e-mail: prace@kulich.cz (do předmětu zprávy uveďte CHEMIK/-ČKA ANALYTIK/-ČKA
- V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portálu MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo.
Volné místo chemik/-čka analytik/-čka - laborant/-ka do kontrolní analytické laboratoře pro lokalitu Hradec Králové.