TECHNIK pro integraci a servis AV techniky

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK pro integraci a servis AV techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- montáž a servis AV techniky
- montáž signálních rozvodů
- realizace pronájmu techniky
- nastavení a integrace AV techniky
Požadavky:
- orientace v IT a Audiovizuální technice na základní úrovni podmínkou
- vzdělání v oboru elektro SŠ/SOŠ/SOU
- znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS OFFICE, INTERNET, WINDOWS)
- znalost programu AUTOCAD výhodou
- znalost Anglického jazyka na pokročilé úrovni
- řidičský průkaz skupiny B
- loajalita ke společnosti
- schopnost práce v týmu
- časová i pracovní flexibilita
- ochota učit se novým věcem a cizím jazykům
Nabízíme:
- prémiová složka až do jednonásobku základní mzdy
- čtvrtletní odměny při dosažení požadovaných výkonů
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění
- práce v mladém a přátelském kolektivu
- zajímavá a různorodá práce s moderními technologiemi
- možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu
- jazykové vzdělávání
- práce ve stabilní společnosti
Zaslat životopis e-mailem
Volné místo technik pro integraci a servis av techniky pro lokalitu Liberec.