prodej LPG /vrátný/noční vrátný

  • Chrudim

Pracovní místo ( prodej LPG /vrátný/noční vrátný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dašická 1228, Chrudim
Jedná se o práci na DPP na vykrývání směn v době dovolených, nemoci či jiných výpadků, do budoucna možný posun na standartní pracovní poměr. Nástup možný ihned, jedná se o 12-ti hodinové směny včetně víkendového provozu. Práce je vhodná i pro d ů c h o d c e.
NÁPLŇ PRÁCE: ostraha a kontrolní pochůzky se psem v areálu firmy MERCIA především na noční směně, během denní směny je hlavní náplní tankování a prodej LPG
POŽADUJEME: základní znalost práce na PC (evidence plateb tankování LPG),
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 9-16hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo prodej lpg /vrátný/noční vrátný pro lokalitu Chrudim.