Masér/ka

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňský dům Sevilla, Máchova 129/3, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: min. 1 rok praxe v požadované profesi, certifikace na uvedené procedury, příjemný vzhled/vystupování, dobrou fyzickou kondici, potencionální uchazeči musí vlastnit zdravotní průkaz, bezúhonnost, základní znalost NJ. Nabízíme: vyšší měsíční ohodnocení pro uchazeče s certifikací na reflexní masáže, lymfatické manuální masáže, rehabilitační cvičení (i v bazénu), 17.000,- Kč hrubého. Pracovní doba od 7:00-15:00 hod. Zaměstnanecké výhody: pracovní oděv, možnost zaplacení vzdělávacích kurzů. Kontakt: osobně na adrese: LD Sevilla, Máchova 129/3, Františkovy Lázně, na tel č. 604 259 884 od 8:00 - 18:00 hod., e-mail: hotel.sevilla@seznam.cz, hana.lehka@volny.cz.
Volné místo masér/ka pro lokalitu Františkovy Lázně.