POKLADNÍ V SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACI - dlouhodobá brigáda

  • Liberec

Pracovní místo ( POKLADNÍ V SAMOOBSLUŽNÉ RESTAURACI - dlouhodobá brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Směnnost: 4 hodinové směny především soboty, neděle, svátky a prázdniny
Pracovněprávní vztah: Dohoda (DPČ, DPP)
Požadované dovednosti: Zkušenosti s obsluhou restaurace (kavárny apod.), prací s pokladnou a hotovostí, komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům i kolegům, dovednost komunikovat s dětmi, ochota vykonávat pomocné práce v kuchyni.
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky, denní směny, nekuřácké prostředí restaurace.
Jazykové znalosti: schopnost domluvit se anglicky nebo německy.
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky restaurace iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha zákazníků, práce s pokladnou, odpovědnost za hmotný majetek a finanční hotovost, pomocné práce v kuchyni (příprava surovin pro vaření, úklid …). Vhodné i pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené.
Hlásit se e-mailem.
Volné místo pokladní v samoobslužné restauraci - dlouhodobá brigáda pro lokalitu Liberec.