Montážní pracovník - plast

  • Kladno

Pracovní místo ( Montážní pracovník - plast ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POZOR - na adrese provozovny je pouze administrativní pracovnice. Zaměstnanci jsou výhradně terénními pracovníky, kteří jezdí a pracují v rámci celé republiky dle zakázek.
Požadujeme:
ŘP sk. B, manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce:
montáž plastových oken a jednotlivých doplňků.
Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti, dobré platové podmínky. Služební auto a telefon k dispozici.

Životopisy zasílejte výhradně na výše uvedený e-mail. Do předmětu napište: MONTÁŽNÍK-PLAST-KLADNO
Volné místo montážní pracovník - plast pro lokalitu Kladno.