ODBORNÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE V LABORATOŘÍCH - ODD. ANORGANICKÝCH ANALÝZ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ODBORNÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE V LABORATOŘÍCH - ODD. ANORGANICKÝCH ANALÝZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 6 měsíců s možným následným prodloužením
- Náplň práce: provádění lab. vyšetření a měření (rozbory vzorků životního a pracovního prostředí - AAS, IC, HPLC)
- Požadujeme: VŠ chemického směru nebo přírodovědného směru; osvědčení o výkonu zdrav. povolání - odborný pracovník v laboratorních metodách a přípravě léčivých přípravků - výhodou; praxe v chemické laboratoři - výhodou; dobrá znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, spolehlivost komunikativnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: veronika.klouckova@zuusti.cz
- Více informací na www.zuusti.cz
Volné místo odborný/-á pracovník/-ce v laboratořích - odd. anorganických analýz pro lokalitu Hradec Králové.