GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.

Tiskař na velkoformátovém ofsetovém stroji

Odeslat

Pracovní náplň
Tiskař na velkoformátovém ofsetovém stroji - vzdělání vyučení v technickém oboru polygrafického směru, praxe výhodou. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Mzda od 25.000,-- - 35.000,-- Kč hrubého. Dlouhodobé perspektivní zázemí, práci na nejmodernějších strojích, mzdové zvýhodnění na relax, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), příspěvek na lázeňskou léčbu, odměna za pracovní a životní výročí, 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok, příplatky na mimořádných akcích. Náplň práce: tisk na velkoformátovém ofsetovém stroji, zpracování zakázek. Kontakt: zasílejte životopisy na anderlovak@grafobal.cz do předmětu uveďte Tiskař na velkoformátovém ofsetovém stroji, 380 778 109 p. Anderlová Kateřina. Ověřeno 2.10.2017.
Volné místo tiskař na velkoformátovém ofsetovém stroji pro lokalitu Holubov.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskař na velkoformátovém ofsetovém stroji

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
Ulice: 52
Město: Holubov
PSČ: 382 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Anderlová
E-mail: Kateřina Anderlová
Telefon: +420 380 778 109

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.