Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce

Pracovní místo ( Obchodní služba - přepážkový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme pro oblastní kancelář v Šumperku komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek.
Komunikace se stávajícími klienty, oslovování nových klientů, obsluha přepážky, finanční poradenství.
Minimálně SŠ vzdělání, ochota vzdělávat se, komunikativnost a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

TESTER až 50 000 Kč Pro našeho prestižního klienta, dodavatele služeb a technologií pro průmyslové společnosti, hledáme kandidáty se zkušenostmi v oblasti testování. Pokud Vás láká působení v úspěšné společnosti, která nabízí zajímavé benefity, pracovní poměr na dobu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno včera

SMĚNOVÝ MISTR Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti? Dokážete vést tým lidí a znáte procesy z výrobních společností? Pak neváhejte, protože nabízíme pracovní pozici, která je nejspíš přímo pro Vás. Hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA.
Grafton Recruitment s.r.o. Bruntál, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR BUSINESS PARTNER - Opavsko Hledáte stabilní práci v mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici v oblasti lidských zdrojů?
Grafton Recruitment s.r.o. Krnov, Plný úvazek, Inzerováno včera