Skladový referent

  • Tachov

Pracovní místo ( Skladový referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do stále se rozvíjející strojní výrobní společnosti v Tachově, nabízíme lukrativní pracovní příležitost na pozici:
SKLADOVÝ REFERENT/KA
Váš profil:
-vyučení či SŠ vzdělání
-praxe ve skladu
-znalost prostředí SAP výhodou
-dobrá organizační schopnost
-zodpovědnost, schopnost pečlivé práce s daty
Náplň práce:
-kontrola příjmu materiálu na vstupu do společnosti
-vypracování potřebné skladové dokumentace a zadání dat do SAP
-komunikace se skladníky a vedoucím skladu o uspořádání materiálu
-řešení případných neshod reálného stavu se stavem v SAP
Nabízíme:
-uplatnění na pestré zodpovědné pozici, vhodné pro ženy i muže
-práce pouze na ranní směnu s volnými víkendy
-příspěvek na dojíždění
-dotované závodní stravování
-odpovídající nástupní mzdu a její navyšování dle zkušeností
-aj. benefity.

Zájemci o pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na: urbanova@perasperagroup.cz
Volné místo skladový referent pro lokalitu Tachov.