KONSTRUKTÉR/KA se znalostí NJ

  • Raspenava

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA se znalostí NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- konstrukce vstupních čistících zón a bazénových roštů
- aktualizace plánů hal
- příprava a vyhotovení jednotlivých konstrukčních výkresů
- zpracovávání dokumentace související s konstrukční činností
- provádění konstrukčních změn a úprav technické dokumentace
- spolupráce s kolegy z Německa na správném fungování programu CAD
Očekáváme:
- SŠ / VŠ - vhodné pro absolventa
- znalost některého z konstrukčních programů CAD podmínkou
- komunikační znalost NJ podmínkou
- zájem o obor a ochota vzdělávat se
- samostatnost, technické myšlení
- odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- dlouhodobou pracovní perspektivu u zahraniční společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
Volné místo konstruktér/ka se znalostí nj pro lokalitu Raspenava.