samostatný/á kuchař/ka

  • Radějov

Pracovní místo ( samostatný/á kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Lučina 400. Popis práce: Spolupráce při přípravě jídelního lístku. Příprava, úprava a podávání studených a teplých jídel. Příprava rautových stolů.
Požadujeme vzdělání v oboru, nebo praxi min. 1 rok. Dále samostatnost, znalost normování, minutková kuchyně, hotovky, studená kuchyně. Čistá mzda 25 000 + odměny. Pružná pracovní doba, mimořádné odměny, moderní technologie, možnost ubytování, zaměstnanecké benefity. Kontakt na tel. 736 624 476 od 10:00 do 12:00 hod, od 14:00 do 17:30 hod, na mail: info@hotel-radejov.cz nebo osobně.
Volné místo samostatný/á kuchař/ka pro lokalitu Radějov.