ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Klatovy

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, ukončené ÚSO, znalost práce na PC, psaní všemi deseti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zkušenosti s exekuční činností výhodou
NABÍZÍME: plný úvazek, případně brigádu, práci v mladém kolektivu, mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků, zaměstnanecké výhody (stravenky)
NÁSTUP: dle dohody
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: podatelna@eupha3.cz
Kontaktní osoba: Skalová Lucie, tel. 734 319 330
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Klatovy.