Manažer testů software

  • Liberec

Pracovní místo ( Manažer testů software ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: min. 3 roky zkušeností s plánováním testů a vytvářením testovacích scénářů, pečlivost a perfektní komunikaci s členy týmu, zkušenost s tvorbou automatizovaných testů, dobrou znalost testovacích frameworků NHibernate, Selenium, schopnost rychle se přizpůsobit dynamickému odvětví, zájem o finančnictví, proaktivní přístup k práci, znalost anglického jazyka na vysoké komunikativní úrovni
Výhodou znalost: 1008-1987 IEEE standard pro Testování Softwarových Jednotek, 1012-2004 IEEE standard pro Plánování Ověřování Softwaru, 1059-1993 IEEE Příručka pro Plánování Ověřování Softwaru
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, kurzy anglického jazyka, školení, rychlý kariérní růst, cafeteria systém, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost pracovních stáží v zahraničí
Volné místo manažer testů software pro lokalitu Liberec.