Obchodní zástupce pro zahraničí

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro zahraničí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem lukas.bitto@appecastro.cz
Náplň práce:
prodej výrobků
vytváření nabídek
příprava podkladů pro obchodní jednání
evidence zakázek
správa obchodní dokumentace
práce s databází obchodních kontaktů
vyhledávání nových obchodních příležitostí
jednání se zákazníky
pracovní cesty
účast na veletrzích

Požadavky:
SŠ nebo VŠ obchodní, ekonomická nebo technická
velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou
praxe 5 roků
PC gramotnost
ŘP
komunikativnost a flexibilita (časté zahraniční cesty po Evropě)
ochota vysokého nasazení pro dosažení úspěchu, dobré prezentační dovednosti,
práce v moderních prostorách malé firmy
nadstandardní mzda formou fixního základu + provizní sazba z dosaženého obratu
firemní školení
firemní stravování
příjemný kolektiv
nástup možný ihned
Volné místo obchodní zástupce pro zahraničí pro lokalitu Brno.