Bankovní a Hypoteční specialista

  • Brno

Pracovní místo ( Bankovní a Hypoteční specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy posílat na e-mail: kostalova@fpconsulting.cz
F&P Consulting a.s. Praha - Gteam Pardubice - specialista na hypotéky a finanční poradenství
Přijímá pro nově otevřenou kancelář, hypoteční centrum v Brně kolegy na pozici Bankovní a Hypoteční specialista.
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou (nebo 3 roky praxe ve finančním sektoru), velmi dobré komunikační schopnosti, obchodní ambice a orientaci na výsledek, zodpovědný přístup, trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
péče o stávající a nové klienty, prezentace služeb společnosti, poskytování finančního poradenství, rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti.
Uvítáme odborníky s dlouholetou praxi, ale i čerstvé absolventy.
Nabízíme:
zajímavé finanční ohodnocení, silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělání, karierní růst. PP vztah: DPČ
Volné místo bankovní a hypoteční specialista pro lokalitu Brno.