Pracovníci ostrahy, strážní POUZE OZP

  • Karviná

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní POUZE OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice je vymezena pro osoby se zdravotním znevýhodněním či postižením, resp. pro osoby se statutem OZZ/OZP
Popis práce:
- činnosti spojené s kontrolou objektů a osob do nich vstupujících,
- zamezení vstupu neoprávněným osobám,
- obsluha technických bezpečnostních systémů,
- provádění obchůzek budov a vedení související evidence,
- práce v kolektivu.
Požadavky:
- čistý rejstřík trestů!!!
- certifikát pro danou pozici (kurz) - výhodou,
- praxe výhodou, nikoli podmínkou.
Podmínky:
- nástup: ihned
- mzda: 14 000 Kč
- nepřetržitý provoz,
- směny: 8 hodin
- práce na dobu určitou, s možností prodloužení smlouvy,
- bonusy za pracovní výsledky

KONTAKT: e-mailem: personalistika@zmservis.cz
Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pouze ozp pro lokalitu Karviná.