Obchodní referent/asistent

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Obchodní referent/asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme :
- HPP
- provize z prodeje a realizovaných zakázek
- práci v mladém kolektivu
- služební mobil + notebook
- zaměstnanecké benefity
- nekuřácké prostředí
- nástup možný ihned

Náplň práce :
- zajištění dílčích činností v obchodním oddělení společnosti , jako organizační a technická podpora v realizaci zakázek , příprava podkladů pro uzavírání smluv, realizování zakázek a jejich evidencí

Požadavky :
- výborná znalost HW ( tvorba zakázkových konfigurací )
- dobrá znalost Office
- řidičský průkaz sk. B
- výborné komunikační schopnosti, asertivitu při jednáních se zákazníky
- flexibilitu
- spolehlivost
- min. ukončené střední vzdělání s maturitou

Hlásit se předem telefonicky, nebo emailem.
Volné místo obchodní referent/asistent pro lokalitu Jablonec nad Nisou.