REFERENT /-KA ODD. OCHRANY VOD A ZEMĚDĚLSKÉHO PŮDNÍHO FONDU NA ÚSEKU OCHRANY VOD

  • Opava

Pracovní místo ( REFERENT /-KA ODD. OCHRANY VOD A ZEMĚDĚLSKÉHO PŮDNÍHO FONDU NA ÚSEKU OCHRANY VOD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro výkon funkce: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění:
Požadavky stanovené statutárním městem Opava: VŠ vzdělání technického směru (nejlépe stavebního) se zaměřením na vodní hospodářství podmínkou, praxe ve vodním hospodářství výhodou, zkouška zvláštní odborné způsobilosti ve vodním hospodářství vítána, praxe v samosprávě nebo státní správě ve vodním hospodářství vítána, znalost zákonů zejména: zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon ve znění pozdějších předpisů včetně příslušných prováděcích vyhlášek k uvedeným zákonům, znalost dalších zákonů: zákon č. 128/2000 Sb., 500/2004 Sb., 17/1992 Sb., 123/1998 Sb., ve znění pozdějších předpisů, zkušenosti v komunikaci s klientem, profesionální vystupování, velmi dobrá znalost práce s PC, včetně GIS a prezentací (MS Office, Internet), organizační a komunikativní schopnost, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B, schopnost samostatného jednání a rozhodování, hovorová znalost jednoho světového jazyka výhodou, dobrý zdravotní stav.
Platové zařazení: platová třída 10, stupeň dle prokázané praxe 16 440 - 24 750 Kč (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění) + možnost přiznání osobního ohodnocení, stravenky, HPP, smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, předpokládaný nástup: 1. 12. 2016, místo výkonu práce: město Opava.
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsa