Obchodní zástupce na přepážce

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce na přepážce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
ŘP, základy angličtiny
C Vás čeká:
Budete pracovat v pojišťovně, které se daří, lidé ji mají rádi a kde se dobré nápady doopravdy realizují.
Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům lépe zhodnotit jejich peníze.
Slibujeme, že se nebudete nudit. Na pobočce budete řešit různorodé požadavky klientů, přemýšlet jak naše služby ještě zlepšit a nebo třeba prohlížet weby konkurence, aby jste mohli nabídnout lepší služby nebo nižší cenu.
Fixní plat 21.000 Kč + odměny. Za měsíc to může být i klidně 50.000 Kč
Co budete potřebovat?
Baví Vás povídat si s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce?
Nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat klientům. Nesmí Vám vadit, že je někdy klienti nedocení a odmítnou.
V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy.
Budte mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.
Pracovat s námi budete v moderních, trochu netradičních kancelářích.
Ano, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou práci. Napište nám.
Volné místo obchodní zástupce na přepážce pro lokalitu Brno.