SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ / ÚDRŽBÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ / ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Správné seřízení strojů dle výrobních specifikací, obsluha a provoz vstřikolisů a jejich periferií.
- Výměna forem, nastavení parametrů a kontrola kvality.
- Spolupráce s nástrojaři na opravách a optimalizaci funkce forem.
- Dodržování pracovní a technologické kázně.
- Zlepšování výrobních procesů.
- Práce ve třísměnném nebo v nepřetržitém provozu.
Váš profil:
- SOÚ nebo SŠ vzdělání technického směru.
- Praxe v automotive a znalost jejich standardů výhodou, nikoliv podmínkou - vhodné i pro absolventy.
- Zkušenosti jako seřizovač vstřikolisů.
- Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost.
- Vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou.
Nabízíme:
- Možnost osobního profesního rozvoje.
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Zázemí rostoucí společnosti s mezinárodním působením.
- Příspěvek na stravování.
- Dovolená navíc.
V případě zájmu o tuto pozici, pošlete svůj profesní životopis společně s průvodním dopisem
na e-mail: petra.palasova@prettl.com
Volné místo seřizovač vstřikolisů / údržbář pro lokalitu Liberec.