Operátor III LH - listová hnojiva

  • Lovosice

Pracovní místo ( Operátor III LH - listová hnojiva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice.
Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá pro výrobní úsek vhodného kandidáta na pozici: OPERÁTOR III (LH Listová hnojiva).
Náplň práce:
- Obsluha výrobního zařízení v chemické výrobě, výroba listových hnojiv
- Zajišťování expedice - stáčení do kanystrů
- Zajišťování vykládky surovin a nakládka výrobků
- Směnný provoz
Požadujeme:
- Vyučen v oboru chemik, nebo strojního zaměření
- Manuální zručnost, technická zdatnost
- Chuť pracovat
- Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- Zázemí stabilní české společnosti a skupiny AGROFERT.
- Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
- Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci …)
Způsob kontaktování zaměstnavatele: Své životopisy posílejte na petra.smidova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel. denně od 8:00-14:00: 416 563787, 702197910 (Petra Šmídová)denně 8,00 - 14,00hod.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.
Volné místo operátor iii lh - listová hnojiva pro lokalitu Lovosice.