ÚŘEDNÍK ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ

  • Horažďovice

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úředník v odboru sociálních věcí a zdravotnictví (zajišťování výkonu specializované agendy sociálně právní ochrany dětí)

POŽADUJEME: splnění kvalifikačních předpokladů dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, schopnost samostatného řešení problémů, schopnost práce v kolektivu, umění jednat s lidmi, velmi dobrá komunikace, odolnost vůči stresovým situacím, komunikativnost a schopnost řešit konfliktní situace, ŘP sk. B a praxe v řízení podmínkou, znalost práce s PC
VÝHODOU: praxe v oboru, znalost metod sociání práce

PŘIHLÁŠKY do výběrového řízení lze podávat v termínu do 20.9.2016 do 11 hod. na adresu: Městský úřad Horažďovice, Mírové náměstí 1, 341 01 Horažďovice, nebo osobně do podatelny MěÚ Horažďovice. Uzavřenou obálku označte nápisem: Výběrové řízení - SOC.

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul; datum a místo narození; státní příslušnost; místo trvalého pobytu včetně tel. spojení; číslo OP; datum možného nástupu; datum a podpis uchazeče; souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. K přihlášce připojte: životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe a odborné způsobilosti a dovednosti; výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Platová třída 10, nástup dle dohody, PP na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Více informací na výše uvedeném kontaktu - pí Mgr. Slavíčková Eva, internetové stránky MU Horažďovice
Volné místo úředník odboru sociálních věcí a zdravotnictv