seřizovač elektro

  • Tábor

Pracovní místo ( seřizovač elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: seřizování a obsluha strojů na výrobu snímačů a zařízení na lisování plastů.
Náborový příspěvek 10.000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník. Při postupu na juniorskou pozici navýšení mzdy o 10 Kč/hodinu, při postupu na seniorskou pozici 20 Kč/hodinu.
Dále požadujeme: Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, Manuální zručnost, Spolehlivost, komunikativnost, Práce s PC, Osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně, penzijní připojištění
zaslat životopis
Volné místo seřizovač elektro pro lokalitu Tábor.