Lékař/lékařka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Lékař/lékařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: LS ROYAL Mariánské Lázně a. s., Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (počet hodin týdně dle typu úvazku). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h.

Vaší úkolem bude komunikovat a starat se o klienty lázní. Od kandidáta/tky očekáváme:
- VŠ vzdělání lékařského směru s atestací
- komunikativní znalost NJ a RJ výhodou
- profesionální a zodpovědný přístup k práci a ke klientům
- příjemné vystupování a komunikační schopnosti
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Uvedená Výše mzdy je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti.

Zaměstnanecké výhody:
- silné zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy)
- roční odměnu
- zajímavou práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
- možnost seberealizace a osobního růstu
- možnost využít dalšího odborného vzdělávání
- možnost využít naši podporu při získání další atestace RFM
- zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa
- možnost získání zkušeností i různorodých lékařských oborů (dle indikací, které u nás máme)
- možnost ubytování
- zajištění stravování
- zajištění zaměstnaneckého stravování
- příspěvek na dopravu.

Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo lékař/lékařka pro lokalitu Mariánské Lázně.