Back office

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED
Příležitost pro absolventy VŠ
Co bude Vaší náplní práce: administrativní podpora kanceláře, zajištění chodu recepce, péče o návštěvy, příprava meetingů, evidence smluv a dalších dokumentů a jejich archivace, komunikace s dodavateli, intenzivní práce s PC (MS Office - Outlook, Word, Excel, PowerPoint atd.)
Očekáváme: minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, MS Office - uživatelsky; Excel, Word - pokročile, znalost AJ - středně pokročilá úroveň, praxe v marketingu výhodou, časová flexibilita, organizační schopnosti vlastní práce, dochvilnost, preciznost a zodpovědnost
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (20 000 - 23 000 Kč/měsíc), příspěvek na stravné, příspěvek na sportovní aktivity, další zajímavé benefity, nástup ihned nebo dle domluvy

S pozdravem
Chvalová Šárka
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz
www.zelinka.cz
Volné místo back office pro lokalitu Kutná Hora.