Elektrikář

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do provozu v Pelhřimově hledáme zkušeného elektrikáře.
Požadujeme:
– znalost na úrovní SOU/SŠ elektrotechnického směru; úspěšná praxe v oboru výhodou; znalost slaboproudé techniky; platná vyhláška č. 50/78 §6;
Pracovní náplň:
– montáž a kontrola jednotlivých doplňků do rozvaděčů (např. ventilační, osvětlovací, napájecí, klimatizační jednotky); elektrikářské práce – příprava doplňků; práce v jednosměnném provozu; pozice je vhodná i pro absolventy vyučené v oboru
Nabízíme:
– práci na hlavní pracovní poměr; možnost kariérního růstu; zaškolení na nabízenou pozici; příspěvek na stravování; nástupní mzda je stanovena dle prokázaných znalostí, úspěšné práxe a nabytých zkušenostech v oboru;
Pokud Vás naše nabídku zaujala, zašlete svůj životopis na adresu b.piklova@nsesolutions.cz nebo si domluvte osobní setkání na telefonním čísle +420 774 750 700.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Jindřichův Hradec.