MB praktický lékař s.r.o.

Lékárník - farmaceut

Odeslat

Pracovní náplň
Lékárník - farmaceut - vzdělání vysokoškolské, zkušenost výhodou. Pracoviště Větřní. Služební byt, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, případně služební vůz soukromému použití. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 40.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 731 366 852 p. Brudna, david.brudna@centrum.cz. Ověřeno 25.9.2017.
Volné místo lékárník - farmaceut pro lokalitu Větřní.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník - farmaceut

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MB praktický lékař s.r.o.
Ulice: Školní 296
Město: Větřní
PSČ: 382 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Brudna
E-mail: David Brudna
Telefon: +420 731 366 852

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MB praktický lékař s.r.o.