Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Lékárník - farmaceut

Pracovní místo ( Lékárník - farmaceut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Lékárník - farmaceut - vzdělání vysokoškolské, zkušenost výhodou. Pracoviště Větřní. Služební byt, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, případně služební vůz soukromému použití. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 40.000,-- Kč ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Porodní asistentka Porodní asistentka na gyn.por. oddělení, nepřetržitý režim práce (12-hod.směnny). Základní plat záleží na délce praxe, další příplatky až do výše 7500 Kč + příplatky N,SO,NE.SV. Dovolená 5 týdnů/rok, příspěvek na penzijní připojištění,příspěvek na ...
Domažlická nemocnice, a.s. Domažlice, Inzerováno před 6 dny

Farmaceut/lékárník Podmínkou je vysokoškolské vzdělání - farmaceutická fakulta. Samostatná práce lékárníka v klidné lékárně v pohraničí. Nutnost německého jazyka, řidičského průkazu, ubytování je možné. Práce na plný nebo částečný úvazek, záleží na dohodě. Možnost ...
JR Pharma s. r. o. Nemanice, Inzerováno před 6 dny

Pracovník elektro údržby Nutný certifikát o vyhl. č. 50/1978 Sb. Mzda závisí na délce praxe v oboru. Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dovolená 5 týdnů/rok, slevy v nemocniční lékárně. Volné místo pracovník elektro údržby pro lokalitu Domažlice.
Domažlická nemocnice, a.s. Domažlice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit