Elektrotechnický inženýr

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Elektrotechnický inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření; zkušenosti s pájením elektro součástek; praxe v projektování elektro – silnoproud, slaboproud výhodou; vyhláška 50/1978, § 6; dobrá orientace v elektrozařízeních používaných v odvětví mobilních, informačních a technologií výhodou; znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; zkušenost na obdobné pozici; analytické myšlení; spolehlivost, pečlivost; ochota učit se novým věcem; aktivní přístup; flexibilita;
Náplň práce:
- zajišťuje optimalizaci elektronického zařízení produkce, technické práce při návrhu a realizaci produktů; zodpovídá za technickou stránku a funkčnost instalovaných elektroinstalací; tvorba projektové dokumentace, vytváření inovativních řešení; koordinace projektového týmu; denní komunikace v angličtině;
Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti; výborné finanční ohodnocení; odborný a kariérní růst; vzdělávání v anglickém jazyce;
Volné místo elektrotechnický inženýr pro lokalitu Jindřichův Hradec.