ELEKTRONIK

  • Borovany

Pracovní místo ( ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádění diagnostiky řídících systémů, opravy HW a SW, preventivní údržba řídících systémů
Požadujeme: SŠ v oboru elektrotechnika, zkušenosti s programováním PLC, znalost základních prvků, automatizace výrobních procesů, základní znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme: perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele, možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností, motivující finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnanecké benefity a řadu sociálních výhod, příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
Mzda Kč 110,-- až 130,--/hod, po zapracování prémie.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete se přímo dostavit na závod v Borovanech, nebo písemně či telefonicky kontaktovat pí Alenu Nováčkovou
Volné místo elektronik pro lokalitu Borovany.