REALITNÍ MAKLÉŘ / KA

  • Most

Pracovní místo ( REALITNÍ MAKLÉŘ / KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti při jednání s klienty, chopnost samostatně jednat a rozhodovat se, znalost českého jazyka, velmi dobrý znalost práce na PC
NABÍZÍME:
možnost dalšího vzdělávání v realitním oboru v Praze, získání certifikátu
HLÁSIT SE: telefonicky p. Vacínová Alena od pondělí do pátku mezi 10:00h až 15:00h na čísle: 603 805 485, osobně na sídle firmy v pondělí od 9:00h do 12:00h po telefonické domluvě nebo svůj životopis s kopií dokladu o vzdělání zasílejte na email: info@trioreality.cz
Volné místo realitní makléř / ka pro lokalitu Most.