TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, úvazek 40 hod. týdně nebo dle domluvy (25 hod. až 50 hod. týdně). Výhodou - nevoláme víkendy a svátky.
- Náplň práce: sjednávání a plánování schůzek s klienty po telefonu (AKTIV)
- Požadujeme: min. vyučení, příjemný hlasový projev bez vady řeči, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet)
- Nabízíme: motivační finanční ohodnocení (příplatky, bonusy, soutěže), příjemné pracovní prostředí, osobní přístup, zaškolení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: personal.oddeleni3@financni-institut.cz (do předmětu uveďte název pozice)
- Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.
Volné místo telefonní operátor/-ka pro callcentrum pro lokalitu Hradec Králové.