MERTASTAV s.r.o.

Montér - stavební dělník výstavby inženýrských sítí

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky - paní Šulcová, tel. 549439529
Práce na stavbách v Jihomoravském kraji.

Plní úkoly zadané mistrem nebo jím pověřeným jiným zaměstnancem. Montuje kompletní kanalizační a vodovodní potrubí všetně šachet a armatur dle projektové dokumentace a daných stavebních technologií. Provádí betonové dlažby, montáže obrubníků a betonových šachet. Pracuje s drobnou stavební mechanizací. Provádí manipulační práce se stavebními hmotami, materiály a výrobky.
Volné místo montér - stavební dělník výstavby inženýrských sítí pro lokalitu Předklášteří.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montér - stavební dělník výstavby inženýrských sítí

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MERTASTAV s.r.o.
Ulice: Štěpánovská 1176
Město: Předklášteří
PSČ: 666 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Šulcová
E-mail: marketa.sulcova@mertastav.cz
Telefon: +420 549 439 529

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MERTASTAV s.r.o.