POJIŠŤOVACÍ PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( POJIŠŤOVACÍ PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme obchodně nadané a spolehlivé kolegy na hlavní pracovní poměr, nováčky i obchodníky, které obchod baví a kteří mají chuť se dále rozvíjet a budou podporovat plnění plánů naší liberecké pobočky(Moskevská, Liberec).
Nabízíme pevnou pracovní dobu (8,00-16,00) a nástupní plat od 14 000 Kč.
1. Kdo jsme?
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu, založena byla v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa.
2. Vaší náplní práce na pozici bude:
- akvizice nových klientů, prezentace naší společnosti a našich služeb
- zodpovědná péče o klienty společnosti, tj. operativní řešení požadavků klienta
- profesionální finanční poradenství a analýza potřeb klienta s cílem prodeje optimálního řešení
- udržování a rozvoj vztahů se svěřenými klienty, tj. správa pojistných smluv
3. Kandidáti na tuto pozici musí prokázat:
- minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- zkušenosti na obchodní pozici-orientaci na výsledek
- velmi dobrou znalost práce na PC (produkty MS Office)
- zkušenosti z pojišťovnictví - velká výhoda
- bezúhonnost (čistý výpis z rejstříku trestů)
4. A my Vám na oplátku nabízíme:
- zázemí Pojišťovny roku 2008 - 2013
- zaměstnanecký poměr
- odpovídající finanční ohodnocení složené z fixní částky a bonusů
- nadstandardní zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- kvalitní zaškolení a podporu v průběhu celé Vaší kariéry
Vaše životopisy posílejte emailem na adresu: pkvicalova@koop.cz
Volné místo pojišťovací poradce pro lokalitu Liberec.