Asistent/ka - online komunikace a obchodu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Asistent/ka - online komunikace a obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
• Výborné komunikační schopnosti.
• Základní orientace v problematice SEO, SEM, správa PPC
• Znalosti efektivní práce se sociálními sítěmi Google+, Twitter, Facebook.
• Zodpovědnost, pečlivost, kreativitu a pozitivní přístup.
• Výhodou jsou předchozí zkušenosti s danou problematikou.
Nabízíme
• Dlouhodobou spolupráci.
• Práci na DPP (dohoda o provedení práce) – cca 2-3 dny v týdnu (studenti,
mateřská,..).
• Příležitost rozvinout svůj potenciál a schopnosti, možnost aktivně se
podílet na zajímavých projektech.
• Férové jednání a odměňování.
Náplň práce
• Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků, příprava jednání.
• Příprava profilů, údržba a komunikace společností na sociálních síťích.
• SEO, SEM, správa PPC kampaní.

V případě zájmu pošlete svůj životopis s krátkým motivačním dopisem na info@c26.cz
Volné místo asistent/ka - online komunikace a obchodu pro lokalitu Jablonec nad Nisou.