Team leader expedice

  • Brno

Pracovní místo ( Team leader expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení výroby nového kolegu na pozici :

TEAM LEADER EXPEDICE
Popis pracovní pozice:
1) operativa (50% náplně práce), která zahrnuje:
- chystání zboží
- balení
- nakládka
- vyplňování dokumentů
2) vedení týmu (10 zaměstnanců)
3) organizační a administrativní záležitosti (50% náplně práce)
Požadujeme:
středoškolské vzdělání technického směru (může být nahrazeno přiměřenou praxí),
prokazatelná zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
prostorová představivost
pečlivost,
manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů
praxe s VZV
práce na PC (word, excel); MRP systémy (MFG, SAP apod.) výhodou
znalost AJ výhodou
ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí - pátek, 6:00 - 14:15; 13:45 - 22:00)
Nabízíme:
zaškolení
motivující mzdové podmínky a systém firemních benefitů
systém osobního ohodnocení
příjemné pracovní prostředí
zázemí silné zahraniční společnosti
práci na HPP
možnost nástupu ihned
25 dní dovolené
dotované firemní stravování
jaz