Bezpečnostní pracovník JE Temelín

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník JE Temelín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- čistý Trestní rejstřík
- kvalifikace Strážny 68-008-E
- zbrojní průkaz sk. D výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- schopnost pracovat v noci a v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
- možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
- práci na hlavní pracovní poměr
- příspěvek na údržbu výstrojních součástek
- stravenky
- proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu
- proplacení části nákladů spojených se získáním kvalifikace „Strážný 68-008-E“
- po odpracování 12 měsíců stabilizační odměna
- náborový příspěvek 12.000,- Kč
- příspěvek na ubytování 4.000,- Kč/měsíc
- příspěvek na užívání soukromého automobilu na dojíždění do zaměstnání