M+L LOGISTIK s.r.o.

Automechanik nákladních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme mechanika pro nákladní dopravu, práce od pondělí-pátek, praxe v oboru výhodou, požadujeme řidičský průkaz sk. C+E,vstřícnost
Nabízíme : práci v příjemném kolektivu, finanční bonusy
Volné místo automechanik nákladních automobilů pro lokalitu Jinočany.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik nákladních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: M+L LOGISTIK s.r.o.
Ulice: Na Škrobech 36
Město: Jinočany
PSČ: 252 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Melzerová
Telefon: +420 737 235 622

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: M+L LOGISTIK s.r.o.