mistr vstřikolisů při výrobě plastů

  • Znojmo

Pracovní místo ( mistr vstřikolisů při výrobě plastů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme vyšší technické vzdělání
Příslušnou odbornou praxi
Znalost seřizování strojů, údržby a opravy forem
Znalost práce na PC
Časovou flexibilitu a zkušenosti na obdobné pozici
Zkušenosti s vedením týmu
Znalost AJ nebo NJ na základní úrovni
Manuální zručnost

Odpovědnost za kvalitu podle směrnic k zajišťování kvality
Podpora při konstrukci dílů a při nákupu nových strojů a nářadí
Tvorba plánů a záměru pro svou oblast výroby s přihlédnutím k optimálnímu toku material v souladu s vedoucím výroby
Dodržování stanovených ročních cílů
Dodržování zadání dle dokumentů ISO

Nabízíme:
zaměstnání v oboru s potenciálem pro další růst v podniku se zahraničním kapitálem
práci přímo ve Znojmě s výbornou dostupností a vlastním parkovištěm
flexibilní pracovní dobu
vybavené pracoviště a certifikované ochranné pomůcky
možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
jazykové kurzy pro zaměstnance
třináctý plat
Příspěvěk za získání nového zaměstnance 10000,-Kč
Příspěvek na stravu 55,-Kč/den
Ticket čistý 150,-/měsíc
Náborový příspěvek 4000,-Kč
Příspěvek na dioptrické brýle
Životopisy v ČJ a AJ (nebo NJ) prosíme na adresu:
jitka.kopecka@egston.com, předmět: Mistr vstřikolisy
Volné místo mistr vstřikolisů při výrobě plastů pro lokalitu Znojmo.