Číšník / servírka - obsluha kavárny- cukrárny

  • Kladno

Pracovní místo ( Číšník / servírka - obsluha kavárny- cukrárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o obsluhu a prodej v kavárně - cukrárně.
Požadujeme:
zdravotní průkaz, čistý výpis z rejstříku trestů, odpovědnost, spolehlivost.
Pracovní doba: turnusové služby (krátký - dlouhý týden)
Náplň práce:
prodej zmrzliny, výroba palačinek, příprava kávy a nápojů, prodej cukrářských a pekařských výrobků, přijímání plateb, obsluha zákazníků, úklid pracoviště.
Nabízíme:
zaměstnanecké slevy, po zkušební době stravenky
Volné místo číšník / servírka - obsluha kavárny- cukrárny pro lokalitu Kladno.