Prodavači v prodejnách

  • Český Krumlov

Pracovní místo ( Prodavači v prodejnách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme 2 prodavačky do vlastního krámku v České Krumlově.
Požadujeme:
- aktivní a společenskou osobu s dobrým přístupem k našim zákazníkům (ve smyslu náš zákazník, náš pán)
- zodpovědnost a důslednost
- anglický jazyk - mírně pokročilé znalosti
- aktivní práce s počítačem
- příjemný vzhled
-ideální pro absolventy, ale i pro osoby nad padesát let – věk neřešíme

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- stálý plat s bohatými odměnami
- nástup ihned

Není nutné zasílat CV, preferujeme pár slov o Vás v průvodním dopise.

Předem nutno sjednat telefonicky osobní schůzku nebo zaslat průvodní dopis(životopis) na uvedený email.
Volné místo prodavači v prodejnách pro lokalitu Český Krumlov.