PROCESNÍ INŽENÝR

  • Hustopeče

Pracovní místo ( PROCESNÍ INŽENÝR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

3.8.2016 - řídí a optimalizuje aktuální pracovní a technologické postupy
- Zajišťuje technologické změny a komplexní přípravu technologií
- Navrhuje a realizuje nové projekty
- Provádí analýzy a zpracovává data
- Podílí se na zavádění nových technologií
- Připravuje podklady pro cenové kalkulace
- Implementuje KAIZEN a Lean principy

Požadujeme:
- Vzdělání SŠ nebo VŠ strojní, 3 roky praxe nejlépe v oboru automotive
- Aktivní znalost AJ, výhodou znalost NJ
- Dovednosti v užívání MS Office, MS Project, SAP výhodou
- Znalost KAIZEN a Lean principů
- Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Zaměstnanecké výhody, penzijní připojištění, závodní stravování, jazykové a odborné vzdělávání. Plat od 28.000 Kč. + benefity.

V případě zájmu pošlete životopis na d.idesova@frauenthal-automotive.com nebo volejte na tel. číslo 519 301 897.
Volné místo procesní inženýr pro lokalitu Hustopeče.