Konzultant technik/podlahář, pokladač podlahových krytin Jindřichův Hradec

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Konzultant technik/podlahář, pokladač podlahových krytin Jindřichův Hradec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosím, v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, uvádějte do předmětu zprávy KONZULTANT, přiložte strukturovaný životopis s fotografií a zašlete na adresu job@kobercetrend.cz do 31.8.2016.

Požadujeme manuální zručnost, ochotu cestovat, loajalitu, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu.

Náplň práce: zaměření, zpracování nabídky a pokládka podlahových krytin - koberců, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Praxe výhodou - není podmínkou, zaškolíme.

Nabízíme dobré pracovní a mzdové podmínky s prodloužením doby pracovního poměru, jistotu zázemí velké společnosti, prémie, stravenky.

Pouze v případě, že budete splňovat na základě životopisu požadavky na danou pozici a budete zařazen/a do výběrového řízení, Vás budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení. Zveřejněno 29.7.2016, platnost do 31.8.2016.
Volné místo konzultant technik/podlahář, pokladač podlahových krytin jindřichův hradec pro lokalitu Jindřichův Hradec.