Chemik

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Chemik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
obsluha dílčího výrobního zařízení
zásahy do výrobního procesu dle provozně technických parametrů
stáčení hotových výrobků
plnění pytlů, bigbagů polyesterovou pryskyřicí
balení výrobků na paletách
manipulace se sudy, pytli a jinými objemnými předměty, odpady
vzorkování, značení a předávání vzorků ke svozu k dalšímu zpracování
POŽADUJEME:
vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
platný průkaz na VZV
dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
práce v rizikovém prostředí - riziko prach bisfenolu A
OSTATNÍ SDĚLENÍ:
nástup: ihned
zkušební doba: 3 měsíce
pracovní poměr na dobu určitou: 9 měsíců s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
práce na ranní směny 6 -14 hod. a odpolední směny 14 - 22 hod.
MZDOVÉ PODMÍNKY:
nástupní mzda 13880Kč,
po zaučení možnost přiznání odměn dle odvedené práce
Hlásit se osobně na uvedené adrese - životopis s sebou.
Volné místo chemik pro lokalitu Ústí nad Labem.