KONSTRUKTÉR/KA PŘÍPRAVKŮ A SVAŘOVACÍCH LINEK

  • Sobotka

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA PŘÍPRAVKŮ A SVAŘOVACÍCH LINEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONSTRUKTÉR/KA PŘÍPRAVKŮ A SVAŘOVACÍCH LINEK - pracoviště Kdanice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: katerina.grubnerova@descon-engineering.cz

Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, automatizovaných pracovišť, přípravků a nástrojů. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu a ŠKODA AUTO. Rádi bychom rozšířili náš tým o Konstruktéra přípravků a svařovacích linek. Konstruktér navrhuje koncepty a konstrukci svařovacích a kontrolních přípravků a svařovacích linek. Vytváří CAD modely a výkresy detailů a sestav v CAD SolidWorks, nebo CATIA. Účastní se jednání se zákazníky a dodavateli komponentů. Pro tuto pozici požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru konstrukce svařovacích přípravků a linek je výhodou. Dále požadujeme znalost konstrukce v CAD SolidWorks, nebo CATIA (3D a 2D). Nabízíme zajímavou práci v prestižním oboru, podporu v dalším profesním rozvoji, ohodnocení odpovídající výkonu a prostor pro kariérní růst. Práce probíhá na našich moderně vybavených CAD pracovištích. Více informací na: www.descon-engineering.cz
Vhodné i pro OZP.
Volné místo konstruktér/ka přípravků a svařovacích linek pro lokalitu Sobotka.