TAVIČ-MANIPULANT

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( TAVIČ-MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- příprava materiálu k tavení dle technologického postupu
- tavení více druhů hliníkových slitin dle požadavků výroby
- zodpovědnost za kvalitu a uvolnění materiálu dle spektrální analýzy
- příprava nataveného materiálu k manipulaci a následnému zajištění výrobního procesu slévárny
- zodpovědnost za čistotu a údržbu tavících a udržovacích pecí
- vedení příslušné dokumentace
Kvalifikace:
- SOU technického zaměření
- oprávnění a praxe v řízení VZV podmínkou
- znalost technických postupů tavení výhodou
Požadujeme:
- práci ve směnném provoze
- silná orientace na výsledky, proaktivní přístup
- ochotu učit se nové věci
- zodpovědnost, důslednost a spolehlivost
- schopnost pracovat v týmu
Nabízíme:
- podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu
rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo tavič-manipulant pro lokalitu Hrádek nad Nisou.