ASISTENT/KA ŘEDITELKY

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Jako ASISTENTKA bude Vaším hlavním úkolem:
- kvalitní zabezpečení administrativy nejen u projektů společnosti
- podpora při zápisu z porad, jednání a případných presentací
- budete v kontaktu s kolegy z jiných oddělení
- Vaší zodpovědností bude kompletní administrativní část
- zabezpečení chodu kanceláře
Profil uchazeče
- Vzdělání v oboru ekonomickém (SŠ, VŠ)
- Zkušenost s vedením administrativy
- Zkušenost při jednání s klienty
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC (Excel !, Word, SAP výhodou)
- Analytické myšlení, samostatnost, preciznost, zodpovědnost
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
- Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
- Zaměstnání u stabilní a významné společnosti
- Dobré platové podmínky
- Zázemí silné firmy
- Nástup možný okamžitě
- Platové ohodnocení - 25 000,- Kč hrubá mzda
Vzbudili jsme Váš zájem?
Kontaktujte nás a zašlete nám svůj životopis společně s Vaší představou finančního ohodnocení.
Volné místo asistent/ka ředitelky pro lokalitu Liberec.